بورس تحصیلی مدیر عالمی و بانو

 

با استعانت از خداوند متعال و با مدد خير ارجمند جناب آقاي دکتر عالمي، بورسيه تحصيلي مدير عالمي و بانو براي حمايت از دانشجويان مستعد و کوشاي دانشگاه از سال 1384 برقرار گرديده است. اين بورسيه علاوه بر حمايت مادي از دانشجويان، هدف متعالي ديگري را که همان ارتقاي کيفي وضعيت دانشگاه مي باشد دنبال مي کند. بر اساس اساسنامه براي اخذ اين بورسيه تحصيلي شرايط زير  براي دانشجويان متقاضي الزامي است:

1. گذراندن يک ترم تحصيلي در دانشگاه
2.  قرار نداشتن در نيمسال آخر تحصيل
3. داشتن معدل  کل بالاتر از17
4. ارائه يک مقاله که در قالب تکميل يک فرم الکترونيکي صورت خواهد پذيرفت.

همچنین، به استناد الحاقی آیین نامه اعطای بورس تحصیلی مدیر عالمی و بانو مقررگردید علاوه بر شیوه قبلی به دانشجویانی که حداقل یکی از شرایط ذیل را در هر سال تحصیلی احراز نمایند نیز بورس تحصیلی اعطا گردد.
 دانشجوی برگزیده در هفته پژوهش دانشگاه. (با تایید معاونت پژوهشی)
 نفرات اول المپیاد های ورزشی و علمی منطقه ای و نفرات اول تا سوم المپیاد های ورزشی و علمی کشوری. (با تایید معاونت های آموزشی و دانشجویی)
 دانشجویی که براساس آیین نامه انتخاب دانشجوی نمونه به عنوان دانشجوی نمونه دانشگاه امتیازات لازم را کسب نموده و به سازمان امور دانشجویان معرفی می شود. (با تایید معاونت دانشجویی)
 برگزیدگان رتبه اول تا سوم جشنواره های هنری و علمی کشوری. (با تایید معاونت های فرهنگی و آموزشی)
 دانشجویی که موفق به ثبت شرکت دانش بنیان شده و تاییدیه مالکیت فکری یک ایده مطروحه برای تاسیس شرکت را داشته باشد. (با تایید معاونت پژوهشی)

لازم بذکر است، پس ار بررسي درخواست هاي رسيده، از هر دانشکده يک دانشجو واجدالشرايط جهت دريافت کمک هزينه تحصيلي معرفي مي گردد. مبلغ کمک هزينه با توجه به وضعيت تحصيلي، فعاليت هاي فرهنگي و مقاله ارائه شده تا سقف 10 ميليون ريال قابل پرداخت خواهد بود که با توجه به معدل دانشجويان در پايان هر سال به صورت اقساط به دانشجو پرداخت مي شود.

به منظور رفاه حال دانشجويان متقاضي استفاده از اين بورسيه، ارائه تقاضا و تدوين مقاله پيوست به صورت الکترونيکي و از طريق سامانه خدمات دانشجویی فراهم گرديده است.

جهت ثبت درخواست و ارسال مقاله از تاریخ 1 لغایت 15 آبان ماه به سامانه خدمات الکترونيکي معاونت دانشجويي به آدرسhttp://stu.du.ac.ir مراجعه و بعد از ورود به سيستم، ازمنوي سمت راست  گزينه "درخواست بورسيه تحصيلي مدير عالمي و بانو " را انتخاب و نسبت به تکميل فرم مربوطه و ارسال مقاله اقدام نمايید. 

جهت مشاهده آیین نامه بورس تحصیلی مدیر عالمی و بانو اينجا را کليک نماييد

جهت مشاهده فهرست اسامی دریافت کنندگان بورس تحصیلی مدیر عالمی و بانو اينجا را کليک نماييد

جهت مشاهده گردش کار دريافت بورس تحصيلي مدير عالمي و بانو اينجا را کليک نماييد

جهت ورود به سامانه و ثبت درخواست اينجا را کليک نماييد

TOP